IA & nový design

Pro portál s desítkami tisíc uživatelů měsíčně jsem zpracovával novou informační architekturu, která vycházela ze tří starých portálů, které bylo potřeba sjednotit. Po dokončení IA jsem vytvořil prototyp s novým designem.

Luňáček

Pro klienta z oblasti stavitelství jsem nejprve vytvořil novou vizuální identitu. Dále jsme spolu s klientem nastavili online strategii. Na základě ní jsem navrhl webovou prezentaci společnosti s nabídkou služeb a prezentací typových rodinných domů.

Fyzikální kabinet

Tento portál všem učitelům a studentům fyziky zjednodušuje přípravu na experimentální výuku. To je hlavní přínos tohoto portálu, který je mým vlastním nekomerčním projektem. Portál prochází inovacemi, aby se stal v tomto oboru uznávaným.


Jak pracuji

Můj proces není žádné tajemství, a proto při spolupráci se mnou vždy víte, co následuje a k čemu je to potřebné.

1. Poznávání

Úplně první věcí, kterou společně uděláme, je úvodní konzultace. Během ní spolu probereme vše, co se týká vašeho byznysu, zákazníků a uživatelů.

2. Výzkum

Jakmile mám představu o fungování vašeho byznysu/produktu, pustím se do analýz. Zkoumám vaši konkurenci, zákazníky, vývoj trhu, specifika a další.

3. Obsah

Design je královna, ale obsah je král, a proto je potřeba pro váš produkt vymyslet obsah, který bude uživatele/zákazníky zajímat.

4. Návrh

Ať se jedná o návrh prostředí nového produktu, nebo o úpravy toho stávajícího, je potřeba vše nejdříve koncepčně navrhnout a otestovat přímo s uživateli.

5. Tvorba

Jakmile je design otestovaný, je čas pustit se do vývoje. S kódováním šablon si poradím, ale pro programování spolupracuji s odborníky.

6. Optimalizace

Po spuštění projektu se postarám o testování produktu a jeho následnou analýzu. Díky tomu bude moci produkt stále růst.Pomůžu i s dílčími úkoly

Stanu se vaším partnerem ve vývoji nového digitálního produktu. A nebo vám pomohu s vylepšením výkonu toho vašeho stávajícího.

4

roky sbírám zkušenosti s tvorbou digitálních produktů.

6

projektů jsem zrealizoval od začátku tohoto roku.

32

hodin věnuji v průměru každý měsíc vzdělávání.

650

gramů kvalitní kávy mi každý měsíc dodává energii.

 

Jsem členem...

ID foundation
Asociace UX
Čtvrtkon

Projekty

Podílel jsem se na desítkách různě velkých projektů, od mikrostránek, přes webové aplikace, až po návrh firemního informačního systému.

Luňáček
CK Janeta
Lipno.info
MSD
E-on
AVG

Zůstaňme v kontaktu

Rozšiřte svou síť profesionálů tím, že si mne přidáte na Linkedinu, nebo mne sledujte pro postřehy a novinky z oboru designu a UX na Twitteru.